| Grootte | 470 × 920 × 1180 mm |
|---|---|
| Naam | Elektrothermische onder druk gebakken kipmachine |
| Notitie | Mechanisch paneel met oliefilter |
| Kracht | 13,5 kW |
| N.W. | 135kg |
| Electromotormacht | 0.75+1.1KW |
|---|---|
| Stroombron | Elektriciteit |
| Door de breedte | 110/140/170 mm |
| Nettogewicht | 175 kg/183 kg/189 kg |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Kracht | 13,5 kW |
| N.W. | 135kg |
| Grootte | 470 × 920 × 1180 mm |
| Naam | Elektrothermische onder druk gebakken kipmachine |
| Tray Size | 600*400*40mm |
|---|---|
| Type | Gas Oven For Bakeries |
| Volume | 80L |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Dim | 670*650*470mm |
| Gordelbreedte | 730 mm |
|---|---|
| Mechanische grootte | 970*815*1580 mm |
| Kracht | 0.75 kW |
| Gewicht van het product | 284 kg |
| Kenmerken | Eenvoudige werking |
| Kenmerken | Gepolijste binnenhoeken zijn gemakkelijk schoon te maken |
|---|---|
| ModelSize | 900*700*850 mm |
| Spanning | 220V/50Hz |
| temperatuur | 2℃~8℃ |
| Type condensator | Koelbak voor salade |
| Type condensator | Gelato-ijs showcase |
|---|---|
| Italiaanse Pan Qty | 6 stuks |
| Koelsysteem | Geventileerd |
| Grootte van model | 1290*700*970 |
| temperatuur | -16°C~-18°C |
| Productiecapaciteit | 70 tot 1570 kg/u of 80 tot 2000 kg/u |
|---|---|
| Afmeting | 1190*600/670/750*1360 mm |
| Nominale spanning | 380 V |
| Electromotormacht | 0.75+1.1KW |
| Nettogewicht | 175 kg/183 kg/189 kg |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Stroombron | Elektriciteit |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Productiecapaciteit | 70 tot 1570 kg/u of 80 tot 2000 kg/u |
| Afmeting | 1190*600/670/750*1360 mm |
| Mechanische grootte | 1810*2685*2480 mm |
|---|---|
| Kracht | 3.5 kW |
| Belangrijkste verkooppunten | Hoge productiviteit |
| Kwaliteit | A+++ |
| Capaciteit | 32 dienbladen |