| Materiaal | De machine is gemaakt van roestvrij staal, veilig en hygiënisch |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| Naam | Aardappel |
| Capaciteit | 400kg/h |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Grootte | 470 × 920 × 1180 mm |
| Kracht | 13,5 kW |
| N.W. | 135kg |
| Naam | Elektrothermische onder druk gebakken kipmachine |
| motor | Nationale standaard koperdraadmotor, stabiel en duurzaam. |
|---|---|
| Naam | Schalenknipper |
| Gordel | Gordel rijden, slijtvast en stil. |
| Grootte | 800 × 700 × 950 mm |
| N.W. | 150 kg |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Grootte | 500 × 1030 × 1180 mm |
| Gasverbruik | Ongeveer 0,48 kg/uur |
| Naam | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| N.W. | 160 KKg |
| Type condensator | Koelkasten |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| temperatuur | 2℃~8℃ |
| Kenmerken | Elke laag kan 2 stuks GN1/1 Pan bevatten. |
| ModelSize | 660*780*2120 mm |
| Diep poezen | +90 tot -18 graden/240 minuten |
|---|---|
| N.W. | 50 kg |
| Snel bevriezen | +90 tot +3 graden/90 minuten |
| temperatuur | +3~-40°C |
| Naam | Blastchiller& Vrieskasten |
| Naam van het product | Hotdog Grill |
|---|---|
| Grootte | 660*490*540 mm |
| Oorsprong | China |
| Kenmerken | Voor- en achterste onafhankelijke temperatuurregeling. |
| Rollen | 5/7/9 |
| N.W. | 265KG |
|---|---|
| Naam | roomijsmachine |
| Temperatuur | -18~-22°C |
| Koelkast | Koeling van de ventilator |
| Grootte | 1270*700*1350 mm |
| Capaciteit | 0.5 kg/uur |
|---|---|
| Volume | 7L |
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| Naam | cakemixer |
| Kracht | 0.35Kw |
| Capaciteit | 400kg/h |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| Materiaal | De machine is gemaakt van roestvrij staal, veilig en hygiënisch |
| Grootte | 720 × 530 × 930 mm |
| Rotatiesnelheid | 150 min/uur |