| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Notitie | Mechanisch paneel met oliefilter |
| Kracht | 13,5 kW |
| N.W. | 135kg |
| Grootte | 470 × 920 × 1180 mm |
| temperatuur | 3 tot 10°C |
|---|---|
| Tray | 1 |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kwaliteit | A+++ |
| Functie | Isolatie en tentoonstelling van gebak |
| Grootte | 1200*948*893 mm |
|---|---|
| Materiaal | SS304 |
| Naam | Gas 4 range kachel met oven |
| Inwendige grootte van de oven | 568 x 590 x 270 mm |
| N.W. | 150 kg |
| Naam | Aardappel |
|---|---|
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| Rotatiesnelheid | 150 min/uur |
| N.W. | 80 kg |
| Capaciteit | 400kg/h |
| Bruto gewicht | 32kg |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 730x550x380 mm |
| Nettogewicht | 30 kg |
| Gas/Pa | LPG /2800Pa |
| Materiaal | De machine is gemaakt van roestvrij staal, veilig en hygiënisch |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 150 min/uur |
| Naam | Aardappel |
| Capaciteit | 400kg/h |
| Grootte | 720 × 530 × 930 mm |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Kleur | Zilver |
| Naam | Kookmachine voor pasta's |
| Spanning | 220-240V |
| Kracht | 0,65 kW |
|---|---|
| Grootte | 500 × 1030 × 1180 mm |
| Capaciteit | 25L |
| Gasverbruik | Ongeveer 0,48 kg/uur |
| Naam | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| warme zone | Eén temperatuurzone |
|---|---|
| grootte | 595 x 630 x 860 mm |
| Kracht | 160 W |
| Spanning | 220-380V/50Hz |
| Volume | 168L |
| Nominaal vermogen | 12 kW |
|---|---|
| Type | Elektrisch/gas ((Vloeibare gas, druk is 2800) |
| Grootte | 700*660*1560 |
| Specificatie | Eenvoudige deur 6 diensten, 8 diensten, 10 diensten, 12 diensten; dubbele deur 24 diensten |
| Opmerkingen | 40 kg/55min |