| Spanning | 220-240V 2N~50HZ |
|---|---|
| Productie | 22-28 kg/h ((32-40 L/h) |
| koelmiddel | R404a |
| Vriestank | 2x2,1 L |
| CUPS/uur | 360 tot en met 460 |
| Kracht | 0.75 kW |
|---|---|
| Snijdikte | 3.5-5 mm |
| Naam van het product | Vlees Snijder |
| Kenmerken | Afneembare, verplaatsbare messet, makkelijk schoon te maken. |
| Spanning | 220V/50Hz |
| Naam | roomijsmachine |
|---|---|
| Temperatuur | -18~-22°C |
| Netto Capaciteit | 6 * 1/3 * 100 |
| Grootte | 1270*700*1350 mm |
| Koelkast | Koeling van de ventilator |
| N.W. | 150 kg |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Grootte | 800 × 700 × 950 mm |
| Volume | 30L |
| Kracht | 0.35Kw |
|---|---|
| Volume | 7L |
| N.W. | 14 kg |
| Naam | cakemixer |
| Capaciteit | 0.5 kg/uur |
| Type condensator | Gelato IJsschuur |
|---|---|
| Spanning | 220-240V/1PH/5 0HZ |
| Italiaanse Pan Qty | 18pcs |
| ModelSize | 1728*1125*1350 mm |
| Weg van ontbossing | Omgekeerde cyclus ontdooiing |
| Koeltype | Luchtkoeling |
|---|---|
| Type condensator | 3 deuren werktafelkoeler |
| Materiaal | SS304 |
| Spanning | 220-240V/1PH/5 0HZ |
| GN1/1 | (530*325*150 mm) |
| Naam | plantaardige snijder |
|---|---|
| Materiaal | De machine is gemaakt van roestvrij staal, veilig en hygiënisch |
| Grootte | 600 × 500 × 900 mm |
| Capaciteit | 1000KG/H |
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| Kracht | 2.6kw |
|---|---|
| Tray | 13 |
| Spanning | 50 Hz tot 220 V |
| Kenmerken | Aanpassing op knop, eenvoudig en gemakkelijk te begrijpen; aanpasbare grote glazen versie |
| Kwaliteit | A+++ |
| Kenmerken | Rookloze grills kunnen een geweldige aanvulling zijn op sociale bijeenkomsten of indoor entertainmen |
|---|---|
| Naam van het product | Rookloze barbecueoven |
| Gebruik | Rookloze barbecue-grills zijn geschikt voor het grillen van een verscheidenheid aan voedingsmiddelen |
| Stroombron | elektriciteit of gas |
| Spanning | 220 V |