| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Power Source | Gas |
| Brander | Met twee branders |
| Size | 400×900×850mm |
| gas connection | R1 3/4 |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Kracht | Gas |
| N.W. | 130 kg |
| Naam | Japanse gasboog Teppanyaki |
| Grootte | 1200*895*725 mm |
| Naam | plantaardige snijder |
|---|---|
| Capaciteit | 1000KG/H |
| Kracht | 1.5 kW |
| Materiaal | De machine is gemaakt van roestvrij staal, veilig en hygiënisch |
| Grootte | 600 × 500 × 900 mm |
| Notitie | Elektrische verwarming, mechanisch paneel |
|---|---|
| Capaciteit | 16L |
| Naam | Bureaublad gebakken kip fornuis |
| Kracht | 3 kw |
| Grootte | 440 × 570 × 520 mm |
| Power Source | Electricity |
|---|---|
| Safety Protection | Yes |
| Temperature Control | Digital |
| Volume | 80L |
| Size | Standard |
| Kracht | 2.85KW |
|---|---|
| Inwendige diepte van de oven ((mm) | 430 |
| Ventilatormacht (kW) | 4.6 ((Afzonder werk) |
| Inlaat van de tank lengfh ((W*Hmm | 550 |
| Bovenhoogte van de oven ((mm) | 425 |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| N.W. | 135kg |
| Kracht | 13,5 kW |
| Naam | Elektrothermische onder druk gebakken kipmachine |
| Grootte | 470 × 920 × 1180 mm |
| Notitie | Mechanisch paneel met oliefilter |
|---|---|
| Capaciteit | 25L |
| Naam | EGas Pressure Fried Chicken Machine |
| Grootte | 500 × 1030 × 1180 mm |
| N.W. | 160 KKg |
| Temperature Control | Digital |
|---|---|
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Volume | 80L |
| Power Source | Electricity |
| Size | Standard |
| ModelSize | 660*780*2120 mm |
|---|---|
| Kenmerken | Elke laag kan 2 stuks GN1/1 Pan bevatten. |
| Spanning | 220V/50Hz |
| Type condensator | Koelkasten |
| temperatuur | 2℃~8℃ |