| Kracht | 0.75 kW |
|---|---|
| Kenmerken | Geruisloos en niet gemakkelijk te dragen |
| Kenmerken | Eenvoudige werking |
| Spanning | 220V/380V |
| Mechanische grootte | 1300*665*1060 mm |
| Kenmerken | Volledige roestvrij staal structuur, gemakkelijk te vullen en hygiëne. |
|---|---|
| Capaciteit | 2L/ 3L/ 5L/ 7L/ 10L/ 12L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Nominaal vermogen | 40 W |
| Spanning | 110V~240V |
| Toepasselijke situatie | Huis, kantine, restaurant, hotel, enz. |
| Standaard | CE |
|---|---|
| Productnaam | Keukenbakker |
| Grootte | Zoals op de productfoto te zien is |
| Functie | Wippen, roeren, mengen (eierwit, room, slag, enz.) |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor de meeste mengschalen/kokmachines |
| Productnaam | Computer Elektrische warmluchtconvection oven |
|---|---|
| Trays per dek | 10P |
| Grootte van de bak | 400*600*20 mm |
| temperatuur | 5~300°C |
| Kracht | 12 kW |
| Voltagev | - 240 V |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Volts | 220 V |
| Kenmerken | Precision Gear-gedreven motor, krachtiger. |
| Naam van het product | Vleesmaler/knijper |
| Machinesfunctie | chocolade smeltende machine |
|---|---|
| Naam van het productieproduct | smelten en temperen |
| Stroomvoorziening | met aansluiting |
| Afmeting ((L*W*H) | 440 x 605 x 840 mm |
| Belangrijkste verkooppunten | Multifunctioneel |
| Standaard kenmerken | Luchtkoeling |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Kenmerken | In verschillende kleuren verkrijgbaar. |
| Uitlegdimensie | 120 x 88 x 123 cm |
| Productnaam | IJsschermkast |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voltage | LPG |
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Krachtbron | Gas |
| Gebruik | Pizza |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voltage | LPG |
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Krachtbron | Gas |
| Gebruik | Pizza |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Voltage | LPG |
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Gebruik | Pizza |
| Type | De Oven van het dekbaksel, de Oven van het Voedselbaksel |