| Nettogewicht | 80 kg |
|---|---|
| Stroombron | Gas |
| Toepassingsplaats | Pizza, bakkerij. |
| Uitlegdimensie | 1550 * 780 * 430 mm |
| Spanning | 220V/50Hz |
| Afmeting | 460*240*450 mm |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 900 W |
| Spanning | 110V~240V |
| Stroombron | Elektrisch |
| Materiaal | 202 roestvrij staal |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Toepasselijke situatie | Hotels, restaurants, kantines, enz. |
| Kenmerken | Precision Gear-gedreven motor, krachtiger. |
| Volts | 220 V |
| Materiaal | 202 roestvrij staal |
| Materiaal | 202 roestvrij staal |
|---|---|
| Volts | 220 V |
| Naam van het product | Vleesmaler/knijper |
| Voltagev | - 240 V |
| Oorsprong | China |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Spanning | - 3N-380V/220-240V |
| Functie | Pizza bakken |
| Toepassingsplaats | Pizza, bakkerij. |
| Steengrootte | 330 × 660 × 4 stuks |
| model | Gl-B5 |
|---|---|
| Komcapaciteit | 5L |
| Deeggewicht | 0.5-0.8Kg |
| Macht | 300W |
| Gewicht | 12.2kg |
| Toepassingsgebieden | Bakkerij |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verkoopeenheden | Eenvoudige post |
| Eenvoudige verpakking | 115x80x103 cm |
| Eenvoudig brutogewicht | 180 kg |
| Kenmerken | Roestvrij staal is bestand tegen hoge temperaturen, corrosie en lage temperaturen.En de levensduur e |
|---|---|
| Kracht | 12 kW |
| Oorsprong | China |
| Type | Houtskool-eendoven; gas-eendoven; koolstof-eendoven; elektrische eendoven |
| Naam van het product | Roast Duck Oven |
| Capaciteit | 1000KG/H |
|---|---|
| Grootte | 600 × 500 × 900 mm |
| Kracht | 1.5 kW |
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| Materiaal | De machine is gemaakt van roestvrij staal, veilig en hygiënisch |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Kracht | 13,5 kW |
| Notitie | Mechanisch paneel met oliefilter |
| Grootte | 470 × 920 × 1180 mm |
| N.W. | 135kg |