| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| Capaciteit | 1000KG/H |
| Grootte | 600 × 500 × 900 mm |
| Naam | plantaardige snijder |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Capactiy | 50 kg |
| Kracht | 10 kW |
| Kleur | Zilver |
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Kracht | 12 kW |
|---|---|
| Trays per dek | 10P |
| Grootte van de bak | 400*600*20 mm |
| Kwaliteit | A+++ |
| Kenmerken | Maak je producten heerlijk met de sprayfunctie. |
| Uitlegdimensie | 3000 x 2250 x 2450 mm |
|---|---|
| Spanning | 380V 50hz 3 fasen |
| Machinesfunctie | Pizza/brood |
| Kwaliteit | A+++ |
| Toepassingsplaats | Bakkerijwinkel |
| Uitlegdimensie | 1550 * 780 * 430 mm |
|---|---|
| Toepassingsplaats | Pizza, bakkerij. |
| Gassoort | LPG, LNG |
| Nettogewicht | 80 kg |
| temperatuur | 0-400°C |
| Kracht | 9 kW |
|---|---|
| Nettogewicht | 115kg |
| Stroombron | Elektrisch |
| Basis | Marmer/roestvrij staal |
| Kwaliteit | A+++ |
| Condenserunit | Air/water |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Kenmerken | De koelkast gebruikt PE-overal rotatiemoldingsproces, polyurethaan overal schuimen, hoge dichtheid e |
| Maximale uitstoot | 22 kg |
| Kracht | 280 W |
| Toepasselijke situatie | Geschikt voor pizzaketens, fastfoodrestaurants en restaurants, bakkerijen, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | de oven van de transportbandpizza |
| Gebruik | Het kan worden gebruikt om pizza's te bakken, eierteeën, kippenvleugels, worstjes, enz. |
| Stroombron | elektriciteit of gas |
| Temperatuur | 0-400℃ |
| koelmiddel | 16-18 L/uur |
|---|---|
| Spanning | 220V 50/60Hz |
| Materiaal | Roestvrijstalen tanks van voedingskwaliteit |
| Stroombron | Elektrisch |
| Basis | roestvrij staal |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Basis | Marmer/roestvrij staal |
| Uitlegdimensie | 560 × 570 × 440 mm |
| Steengrootte | 400 × 400 mm × 2 stuks |
| Kwaliteit | A+++ |