| Uitlegdimensie | 1280*1000*1440 mm |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Capaciteit | 6 dienbladen |
| Grootte van de bak | 40*60 cm |
| Stroombron | Elektrisch |
| Toepassingsplaats | Restaurants, bars, drankwinkels, winkels, supermarkten, supermarkten, enz. |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Trays per dek | 10P |
| Nominale grootte | 710*910*1320 mm |
| temperatuur | 5~300°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Functie | Roosteren en stoomen |
| Kleur | Zilver |
| Spanning | 220-240V |
| Temp | 25-250°C |
| Naam | pizzaoven |
|---|---|
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
| Functie | Pizza bakken |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | cakemixer |
|---|---|
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| N.W. | 14 kg |
| Kracht | 0.35Kw |
| Capaciteit | 0.5 kg/uur |
| Capaciteit | 16L |
|---|---|
| Kracht | 3 kw |
| Naam | Bureaublad gebakken kip fornuis |
| Notitie | Elektrische verwarming, mechanisch paneel |
| Grootte | 440 × 570 × 520 mm |
| Spanning | 220-240V |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Nettogewicht | 14.8KG |
| Naam | popcornmachine |
| Algemene dimensie | 550x410x680 mm |
| Nominale grootte | 345*300*180 mm |
|---|---|
| Spanning | 220-240V/50-60HZ |
| Productnaam | Elektrische kwartelgrill |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kwaliteit | A+++ |
| Productnaam | Elektrische visvormige wafels |
|---|---|
| Nominale grootte | 400*570*250 mm |
| Spanning | 220-240V/50-60HZ |
| Kwaliteit | A+++ |
| temperatuur | 50-300℃ |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
|---|---|
| Spanning | 220-240V |
| Materiaal | Zuivel |
| Naam | Lava Rock Grill |
| Garantie | 1 jaar |