| Materiaal | Zuivel |
|---|---|
| Capaciteit | 25L |
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
| Naam van het product | Rijstkoker |
| Garantie | 1 jaar |
| Kenmerken | Om klanten te helpen bij het kiezen van voedsel, neemt de verwarmingsshowcase een transparant glazen |
|---|---|
| Grootte | 800*480*635 mm |
| Toepassingsscenario | De verwarmingsvitrine wordt veel gebruikt in allerlei eetgelegenheden, zoals fastfoodrestaurants, sn |
| Kracht | 1.8KW |
| N.W. | 40 kg |
| tem naam | Gasfornuis |
|---|---|
| Functie van de machines | Voor soep |
| Type | Gaskooktoestel |
| Brander | Met 4 branders |
| Power Source | Gas |
| Nettogewicht | 485g |
|---|---|
| Grootte van de bak | 40*60 cm |
| Kracht | 0.3Kw |
| Functie | Voor bakkerijen, voor eten zoals brood, eiertort, Frans brood, mooncake enzovoort. |
| Stroombron | Gas |
| Naam | pizzaoven |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Spanning | 220-240V |
| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Temp | 0-200°C |
| Kleur | Zwart, wit |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Temp | 0-100℃ |
|---|---|
| Materiaal | Zuivel |
| Naam van het product | Rijstkoker |
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
| Spanning | 220 V |
| Naam | Gehaktmolen van roestvrij staal |
|---|---|
| Capaciteit | 320 kg/uur |
| Kracht | 2200 W |
| N.W. | 150 kg |
| motor | Nationale standaard koperdraadmotor, stabiel en duurzaam. |
| Naam van het product | Warming Showcase |
|---|---|
| Toepassingsscenario | De verwarmingsvitrine wordt veel gebruikt in allerlei eetgelegenheden, zoals fastfoodrestaurants, sn |
| Grootte | 800*480*635 mm |
| Kenmerken | Om klanten te helpen bij het kiezen van voedsel, neemt de verwarmingsshowcase een transparant glazen |
| N.W. | 40 kg |
| Belangrijkste verkooppunten | Hoge productiviteit |
|---|---|
| Model | 1 laag 2 bak |
| Machinesfunctie | Pizza/brood |
| Toepassingsplaats | Bakkerij/café/hotel/restaurant |
| Spanning | 220 V |