| Voltagev | - 240 V |
|---|---|
| Volts | 220 V |
| Materiaal | 202 roestvrij staal |
| Kenmerken | Precision Gear-gedreven motor, krachtiger. |
| Toepasselijke situatie | Hotels, restaurants, kantines, enz. |
| Kwaliteit | A+++ |
|---|---|
| Kracht | 0.75 kW |
| Kenmerken | Niet-klevend oppervlak, niet gemakkelijk te krabben |
| Mechanische grootte | 970*815*1580 mm |
| Kenmerken | Eenvoudige werking |
| Spanning | 50 Hz tot 220 V |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Toepassingsplaats | Bakkerij/restaurant/hotel |
| Kenmerken | Aanpassing op knop, eenvoudig en gemakkelijk te begrijpen; aanpasbare grote glazen versie |
| Uitlegdimensie | 500*700*1610 mm |
| Tray | 1 |
|---|---|
| Functie | Isolatie en tentoonstelling van gebak |
| Spanning | 110 V~60 Hz/220 V~50 Hz |
| Uitlegdimensie | 1200*535*880 mm |
| Basis | Marmer/roestvrij staal |
| temperatuur | 5~300°C |
|---|---|
| Toepassingsplaats | Restaurants, bars, drankwinkels, winkels, supermarkten, supermarkten, enz. |
| Kracht | 12 kW |
| Spanning | 220V/3N~380V |
| Trays per dek | 10P |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Spanning | 220-240V |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
| Naam | Conventieoven |
| Kleur | Zilver |
| Temp | 0-350°C |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
| Kleur | Zilver |
| Temp | 0-200°C |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Naam | Kookmachine voor pasta's |
| Kleur | Zilver |
| Functie | Kook de noedels |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
| Capaciteit | 35L |
| Naam van het product | Conventieoven |
| Spanning | 220 V |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
| Temp | 0-200°C |