| Kenmerken | Gemakkelijk vullen en hygiëne |
|---|---|
| Gebruik | Commercieel/Industriële |
| Voltagev | 110 tot 240 V |
| Volume | 3L/ 5L/ 8L/ 10L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Type | Elektrisch, handmatig, verticaal, horizontaal |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Voltagev | - 240 V |
| Toepasselijke situatie | Hotels, restaurants, kantines, enz. |
| Naam van het product | Vleesmaler/knijper |
| Volts | 220 V |
| Kenmerken | Door vlees op te snijden op aanvraag zorgt u ervoor dat de plakjes vers zijn en hun kwaliteit voor l |
|---|---|
| Naam van het product | vleessnijmachine |
| Materiaal | 202 roestvrij staal |
| Voltagev | - 240 V |
| Volts | 220 V |
| Spanning | 220-240V |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 1.5 kW |
| Algemene dimensie | 550x410x680 mm |
| Nettogewicht | 14.8KG |
| te gebruiken scènes | Hotels, schoolkantines, Chinese restaurants en andere plaatsen waar veel rijst nodig is. |
|---|---|
| Kenmerken | Intelligente verwarmingsbuis, gemaakt van gereduceerde brandhout rijst, en volledig absorbeert water |
| Naam | Rijststoomwagens |
| Specificatie | Eenvoudige deur 6 diensten, 8 diensten, 10 diensten, 12 diensten; dubbele deur 24 diensten |
| Opmerkingen | 40 kg/55min |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Kenmerken | Precision Gear-gedreven motor, krachtiger. |
| Voltagev | - 240 V |
| Naam van het product | Vleesmaler/knijper |
| Toepasselijke situatie | Hotels, restaurants, kantines, enz. |
| Tem Name | Gas Fryer |
|---|---|
| Type | Gas Cooker |
| gas connection | R1 3/4 |
| Voltage | 220V |
| Weight | 30kg |
| Kracht | 2.6kw |
|---|---|
| Tray | 13 |
| Spanning | 50 Hz tot 220 V |
| Belangrijkste verkooppunten | Hoge productiviteit |
| Kwaliteit | A+++ |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Power | 280W |
| Ice shape | Square Ice |
| Voltage | 220V |
| Quality | A+++ |
| Nettogewicht | 5.5Kg |
|---|---|
| Bruto gewicht | 6.5 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Gaspelletgrill |
| Gas/Pa | LPG /2800Pa |