| Naam van het product | Conventieoven |
|---|---|
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Capaciteit | 35L |
| Temp | 0-200°C |
| Spanning | 220 V |
| Controlepaneel | Membrane Touch Control |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Capaciteit | 25L |
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Naam | Japanse gasboog Teppanyaki |
|---|---|
| Materiaal | SS304 |
| N.W. | 130 kg |
| Grootte | 1200*895*725 mm |
| Kracht | Gas |
| Functie | Het maken van Ijsblokjes |
|---|---|
| Outline dimension | 500*450*800 Mm |
| Toepassingsplaats | Restaurants, bars, drankwinkels, winkels, supermarkten, supermarkten, enz. |
| Kwaliteit | A+++ |
| Spanning | 220 V |
| Uitlegdimensie | 120 x 88 x 123 cm |
|---|---|
| Standaard kenmerken | Luchtkoeling |
| temperatuur | -16~20°C |
| Stroombron | Elektrisch |
| Kracht | 700W |
| Functie | Pizza bakken |
|---|---|
| Temp | 50-300℃ |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | pizzaoven |
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
|---|---|
| Functie | Pizza bakken |
| Spanning | 220-240V |
| Temp | 50-300℃ |
| Kleur | Zilver |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Temp | 0-100℃ |
| Naam van het product | Rijstkoker |
| Materiaal | Zuivel |
| Rotatiesnelheid | 150 min/uur |
|---|---|
| Kracht | 1.5 kW |
| N.W. | 80 kg |
| Naam | Aardappel |
| Gordel | Geïmporteerde gordel aandrijving, efficiënt en duurzaam |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Toepassingsplaats | Bakkerij/restaurant/hotel |
| Stroombron | Elektrisch |
| Machinesfunctie | Pizza/brood |
| Kracht | 1.1 kW |