| Materiaal | Roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| grootte | 5800 * 850 * 1950 |
| Kracht | 6,7 kW |
| Efficiëntie | 5000-7000 borden per uur. |
| Naam | Vluchttype Afwasmachine |
| Nominale grootte | 400*570*250 mm |
|---|---|
| Kenmerken | Er is een instelbare temperatuurregeling, zodat je de gewenste scherpte of bruinheid van je wafels k |
| Spanning | 220-240V/50-60HZ |
| Kwaliteit | A+++ |
| Kracht | 1.6kw |
| Temp | 25-250°C |
|---|---|
| Hoogte van de laag | 67mm |
| Spanning | 220-240V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| Naam van het product | Magnetron |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220 V |
| Controlepaneel | Membrane Touch Control |
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Vatgrootte | φ840*450 mm |
|---|---|
| Kracht | 11.2KW |
| Functie | Voor het mengen van deeg |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 1600*1500*1650 ((mm) |
| grootte | 860*800*585 mm |
|---|---|
| Volume | 6 dienbladen |
| Bovenhoogte van de oven ((mm) | 425 |
| Oppervlaktevuur ((°C) | 300 |
| Inlaat van de tank lengfh ((W*Hmm | 550 |
| Naam | Combi stoomooven |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte van de laag | 67mm |
| Functie | Roosteren en stoomen |
| Spanning | 220-240V |
|---|---|
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Conventieoven |
| Functie | Kookwaren |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
|---|---|
| Materiaal | Zuivel |
| Garantie | 1 jaar |
| Temp | 500 tot 700 graden |
| Kleur | Zilver en wit |
| Naam van het product | Conventieoven |
|---|---|
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Capaciteit | 35L |
| Temp | 0-200°C |
| Spanning | 220 V |