| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Functie | Kookwaren |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
| Spanning | 220-240V |
| Temp | 0-350°C |
| Controlepaneel | Digitaal bedieningspaneel |
|---|---|
| Spanning | 220-240V |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Functie | Kook de noedels |
| Kleur | Zilver |
| Type gas | LPG/Natural Gas |
|---|---|
| N.W. | 150 kg |
| Materiaal | SS304 |
| Naam | Gas 6 range kachel met oven |
| Kracht | Gas |
| Capaciteit | 25L |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Controlepaneel | Membrane Touch Control |
| Garantie | 1 jaar |
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, blauw. |
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
| Capaciteit | 25L |
| Temp | 0-100℃ |
| Naam | Gehaktmolen van roestvrij staal |
|---|---|
| Kracht | 2200 W |
| motor | Nationale standaard koperdraadmotor, stabiel en duurzaam. |
| N.W. | 150 kg |
| Ketting | Koperturbine, langdurig en duurzaam |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Voltage | 220V |
| Maximale uitstoot | 22 kg |
| Function | Making Ice Cubes |
| Afmetingen | 1600*1500*1650 ((mm) |
|---|---|
| Capaciteit | 260 liter |
| Spanning | 380V 50hz 3 fasen |
| Vatgrootte | φ840*450 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Bruto gewicht | 250 kg |
|---|---|
| Nettogewicht | 230 kg |
| Afmetingen | 2815*1100*1065 mm |
| Capaciteit | 16Bladjes |
| Kracht | 0.75 kW |
| Kenmerken | Beschermingsinrichting, naast de noodschakelaar stopt de vervoerder automatisch als niemand de kom o |
|---|---|
| Efficiëntie | 5000-7000 borden per uur. |
| Kracht | 6,7 kW |
| grootte | 5800 * 850 * 1950 |
| Naam | Vluchttype Afwasmachine |