| Belangrijkste verkooppunten | Hoge productiviteit |
|---|---|
| Capaciteit | 20 liter |
| Uitlegdimensie | 675 × 400 × 825 mm |
| Machinesfunctie | Pizza/brood |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Diensten | OEM & ODM |
|---|---|
| Kenmerken | Temperatuurcontrole |
| Type | gas/elektrisch |
| gasklep | LPG/NG |
| Functie | Temperatuurregeling met aanpassing |
| N.W. | 26 kg |
|---|---|
| Naam van het product | sapautomaat |
| koelmiddel | R134a |
| Kleur | Zwart, Oranje, Groen, Geel |
| Garantie | 1 jaar |
| Kenmerken | Door vlees op te snijden op aanvraag zorgt u ervoor dat de plakjes vers zijn en hun kwaliteit voor l |
|---|---|
| Volts | 220 V |
| Naam van het product | vleessnijmachine |
| Voltagev | - 240 V |
| Materiaal | 202 roestvrij staal |
| Grootte | 1200*948*893 mm |
|---|---|
| N.W. | 150 kg |
| Naam | Gas 6 range kachel met oven |
| Kracht | Gas |
| Materiaal | SS304 |
| Vatgrootte | φ840*450 mm |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Gewicht | 30 kg |
| tem naam | spiraalvormige mixer |
| Spanning | 380V 50hz 3 fasen |
| Gewicht | 43 kg |
|---|---|
| Kracht | 9 kW |
| Capaciteit | 30 liter |
| Functie | Bradend Voedsel |
| Spanning | 380V 50hz 3 fasen |
| Capaciteit | 16Bladjes |
|---|---|
| Afmetingen | 1760*1095*2140 mm |
| Spanning | 220V50Hz |
| Functie | Voor bakkerijen, voor eten zoals brood, eiertort, Frans brood, mooncake enzovoort. |
| Bruto gewicht | 494 kg |
| Spanning | 220V50Hz |
|---|---|
| Bruto gewicht | 494 kg |
| Stroombron | Gas |
| tem naam | Gasdekoven |
| Functie | Voor bakkerijen, voor eten zoals brood, eiertort, Frans brood, mooncake enzovoort. |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Roosteren en stoomen |
| Naam | Combi stoomooven |
| Kleur | Zilver |
| Spanning | 220-240V |