| Kracht | 395W |
|---|---|
| Volume | 1300L |
| grootte | 1690*600*1920 mm |
| Functie | Voor koeldranken |
| Naam | De Koeler van de drankvertoning |
| Naam van het product | Conventieoven |
|---|---|
| functie | Kook de verschillende voedingsmiddelen |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 220 V |
| Capaciteit | 35L |
| Gasverbinding | R1 3/4 |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Size | 400×900×850mm |
| Warranty | 1 Year |
| Machinery Fuction | For Soup |
| Diensten | OEM & ODM |
|---|---|
| Oven afmeting | 1200x900x850+70 mm |
| Model | GL-ZH-RA-6A |
| Sleutelwoord | Kookmachine |
| Kracht | LPG 43,8 kW NG 50,3 kW |
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
|---|---|
| Functie | Pizza bakken |
| Naam | pizzaoven |
| Temp | 50-300℃ |
| Kleur | Zilver |
| Temp | 50-300℃ |
|---|---|
| Naam | pizzaoven |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Controlepaneel | Mechanisch controlebord |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Functie | Pizza bakken |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Spanning | 220-240V |
| Machinesfunctie | Pizza/brood |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Kracht | 0.1kw |
| Stroombron | elektrisch/gas |
| Uitlegdimensie | 860x650x220 mm |
| grootte | 1340*875*1765 mm |
|---|---|
| Naam | 3 dekken 6 bakken Gasdekoven |
| Gas | LPG of NG |
| Kracht | 0.3Kw |
| Model | NBO-G306 |
| Naam | Gehaktmolen van roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte | 800 × 470 × 850 mm |
| motor | Nationale standaard koperdraadmotor, stabiel en duurzaam. |
| Ketting | Koperturbine, langdurig en duurzaam |
| N.W. | 150 kg |