| Name | Gas Counter Top Pasta Cooker |
|---|---|
| Gas supplyLPG/NG | 1/1.2 |
| N.W | 35 |
| Model | GL-K6015R |
| Power supply LPG/NG | 6 |
| Naam | Neutraal werkbord met kast |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| grootte | 800 × 900 × 850 + 70 |
| Model | GL-RZ-800 |
| N.W. | 90 |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Gas Valve | LPG/NG |
| Model | GL-RH |
| Service | OEM & ODM |
| Power | 17KW |
| Model | GL-RH |
|---|---|
| grootte | 800 × 900 × 850 + 70 |
| Grillplaat | 686 x 600 mm |
| Energievoorziening LPG/NG | 17 |
| Gasverbinding | R13/4 |
| Naam | De Koeler van de drankvertoning |
|---|---|
| Spanning | 220-240V |
| Volume | 1300L |
| Meteriaal | roestvrij staal |
| Functie | Voor koeldranken |
| Maximaal rollend gewicht | 2.5 kg |
|---|---|
| G.W. | 80 kg |
| Functie | Voor het persen van deeg |
| Model | GL-370 |
| N.W. | 75 kg |
| Eenvoudige taartmaat | Φ45x15 mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Bruto gewicht | 7.3KG |
| Naam | Gas kwartel ei grill |
| Nettogewicht | 6.6 kg |
| Naam | Mini-deegplaten |
|---|---|
| Kracht | 0.4kw |
| G.W. | 80 kg |
| Spanning | 220V 50HZ, 1 fase |
| Functie | Voor het persen van deeg |
| Nettogewicht | 230 kg |
|---|---|
| Functie | Voor het persen van deeg |
| tem naam | Verticale deegplaat |
| Maximaal deeggewicht | 6.5 kg |
| Spanning | 220V/380V |
| Sleutelwoord | Kookmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Temperatuurcontrole |
| Geluid | Laag |
| gasklep | LPG/NG |
| Diensten | OEM & ODM |