| Storgecapaciteit | 15 kg |
|---|---|
| Function | Making Ice Cubes |
| Ice shape | Square Ice |
| Power source | Electric |
| Application place | Restaurants, Bars, Drink Shops, Shops, Supermarkets, Convenience Stores, Etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | De Oven van het voedselbaksel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | De Oven van het voedselbaksel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | De Oven van het voedselbaksel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Capaciteit | 8L/16L/24L |
|---|---|
| Grootte | 565*340*260 mm |
| Gewicht | 2.3g |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | PC + roestvrij staal 304/201 |
| Grootte van de bak | 400*600*20 mm |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Toepassingsplaats | Restaurants, bars, drankwinkels, winkels, supermarkten, supermarkten, enz. |
| Nominale grootte | 710*910*1320 mm |
| temperatuur | 5~300°C |
| N.W. | 90 |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Naam | Neutraal werkbord met kast |
| Model | GL-RZ-800 |
| grootte | 800 × 900 × 850 + 70 |
| Gasverbruik LPG/NG | 1.2/1.76Kg/h |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| grootte | 800 × 900 × 850 + 70 |
| Type | Gas |
| Naam | Gasgrill met kast |
| Size | 600x650x(350+120) |
|---|---|
| Model | GL-K6015R |
| N.W | 35 |
| Power supply LPG/NG | 6 |
| Material | Stainless Steel |
| Model | GL-K6015R |
|---|---|
| Name | Gas Counter Top Pasta Cooker |
| G.W | 38 |
| Power supply LPG/NG | 6 |
| Material | Stainless Steel |