| Naam | Rijststoomwagens |
|---|---|
| te gebruiken scènes | Hotels, schoolkantines, Chinese restaurants en andere plaatsen waar veel rijst nodig is. |
| Nominaal vermogen | 12 kW |
| Type | Elektrisch/gas ((Vloeibare gas, druk is 2800) |
| Opmerkingen | 40 kg/55min |
| Spanning | 220V 50/60Hz |
|---|---|
| Basis | roestvrij staal |
| koelmiddel | 16-18 L/uur |
| Toepassingsplaats | IJsshop/Koeldrankwinkel/Restaurant/Hotel |
| Stroombron | Elektrisch |
| Stroombron | Elektrisch |
|---|---|
| Nominale grootte | 345*300*180 mm |
| Productnaam | Elektrische kwartelgrill |
| temperatuur | 50-300℃ |
| Kenmerken | Er zijn verschillende maten, inclusief compacte opties, waardoor ze geschikt zijn voor keukens met b |
| Toepassingsplaats | Restaurants, bars, drankwinkels, winkels, supermarkten, supermarkten, enz. |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Productnaam | sapautomaat |
| Kracht | (Koud) 150W/ ((warm) 500W |
| Uitlegdimensie | 240*442*720 mm |
| Kracht | 700W |
|---|---|
| Spanning | 220~240V/50Hz |
| Kenmerken | In verschillende kleuren verkrijgbaar. |
| Toepassingsplaats | Restaurants, bars, drankwinkels, winkels, supermarkten, supermarkten, enz. |
| Materiaal | #304 roestvrij staal |
| Nominale grootte | 710*910*1320 mm |
|---|---|
| temperatuur | 5~300°C |
| Productnaam | Computer Elektrische warmluchtconvection oven |
| Kracht | 12 kW |
| Kenmerken | Maak je producten heerlijk met de sprayfunctie. |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Application Fields | Restaurant/ Hotel/ Commercial Kitchen |
| Service | OEM & ODM |
| Function | Adjustable Temperture Control |
| Keyword | Cooking Range Machine |
| Kracht | 700W |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Pannen GN 1/4 | 6x2 |
| Uitlegdimensie | 120 x 88 x 123 cm |
| Productnaam | IJsschermkast |
| Kracht | 1.6kw |
|---|---|
| Kwaliteit | A+++ |
| Productnaam | Elektrische kwartelgrill |
| Kenmerken | Er zijn verschillende maten, inclusief compacte opties, waardoor ze geschikt zijn voor keukens met b |
| Nominale grootte | 345*300*180 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Geen verleende dienst overzee |
| Type | De Oven van het dekbaksel, de Oven van het Voedselbaksel |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Restaurant, bakkerijworkshop, School |