| Kracht | 2200 W |
|---|---|
| Nettogewicht | 120 kg |
| Koeltype | Verwarming/luchtkoeling |
| Spanning | 220-240V 2N~50HZ |
| Kenmerken | Droge windcyclus ontwerpen zorgt ervoor dat voedsel langer kan worden opgeslagen. |
| N.W. | 150 kg |
|---|---|
| Materiaal | SS304 |
| Grootte | 1200*948*893 mm |
| Type gas | LPG/Natural Gas |
| Naam | Gas 6 range kachel met oven |
| N.W. | 130 kg |
|---|---|
| Materiaal | SS304 |
| Naam | Japanse gasboog Teppanyaki |
| Kracht | Gas |
| Grootte | 1200*895*725 mm |
| Koelkast | ventilatorkoeling/statische koeling |
|---|---|
| Naam | Bar Luchtgekoelde koelkast |
| Temperatuur | 4°C 8°C |
| Netto Capaciteit | 180L |
| koelmiddel | R134a |
| Kenmerken | Roestvrij staal is bestand tegen hoge temperaturen, corrosie en lage temperaturen.En de levensduur e |
|---|---|
| Dikte | Eenlaag/dubbelelaag |
| Spanning | 380 V |
| Naam van het product | Roast Duck Oven |
| Type | Houtskool-eendoven; gas-eendoven; koolstof-eendoven; elektrische eendoven |
| Capaciteit | Grote |
|---|---|
| Veiligheid | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuurcontrole | Digitaal |
| Naam van het product | convectieoven |
| Hittebron | Verwarmingselement |
| Safety Protection | Yes |
|---|---|
| Capacity | Large |
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Usage | Pizza |
| Volume | 80L |
| Bowl Speed | 15 Rpm |
|---|---|
| Blade Thickness | 2.5/3/4/5/6/7/8/10mm |
| Origin | China |
| Heating Type | Electric Gas Oil Coal |
| Filling Material | Jam, Chocolate, Cream And So On |
| Weight | 250KG |
|---|---|
| Usage | Pizza |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Capacity | Large |
| Power Source | Electricity |
| Kenmerken | Warme luchtcirculatie in de oven, goed bakwerk met een consistente evenwicht. Gevorderde elektronisc |
|---|---|
| Specificatie | 3, 5, 8, 10, 12, 16 bakken |
| Veiligheid | - Ja, dat klopt. |
| Type | Gasoven voor bakkerijen |
| Temperatuurcontrole | Digitaal |